10 czerwca 2026 r. uczniowie klas IV przystąpili do praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu z Wydziału Ruchu Drogowego. Uczniowie wykazywali się umiejętnością bezpiecznej jazdy rowerem, wykonywania podstawowych manewrów oraz znajomością przepisów ruchu drogowego. Egzamin przebiegł sprawnie, a uczestnicy zdobyli cenne doświadczenie i wiedzę potrzebną do bezpiecznego poruszania się po drogach.
















