DOWÓZ UCZNIÓW
Autobus:
Trasa I: 7.00 –Suliszów – Ruszcza Płaszczyzna – Sulisławice 7.15 –Wojcieszyce – Wojcieszyce Piaski– Bukowa – Ruszcza Kolonia – Jeziory – Sulisławice (szkoła) 7.25
Trasa II: Sulisławice (szkoła) 7.25 – Dmosice – Niedźwice – Beszyce – Skwirzowa – Sulisławice (szkoła) 7.55
ODWÓZ UCZNIÓW
Po 6-ciu lekcjach:
Trasa I: Sulisławice (szkoła) 13.35 – Ruszcza Płaszczyzna – Suliszów – Ruszcza Kolonia – Jeziory – Wojcieszyce – Wojcieszyce Piaski – Bukowa Sulisławice – Skwirzowa – Beszyce – Dmosice
Po 7-miu lekcjach:
Trasa I: Sulisławice (szkoła) 14.30– Ruszcza Płaszczyzna – Suliszów – Jeziory – Wojcieszyce – Wojcieszyce Piaski – Bukowa – Sulisławice – Skwirzowa – Beszyce – Dmosice
Trasa III(tylko we wtorki) : Sulisławice szkoła 15.35 – Beszyce – Ruszcza Płaszczyzna – Suliszów – Jeziory – Wojcieszyce – Wojcieszyce Piaski – Bukowa – Sulisławice